• Kategorie
  • Szukaj
  • Materace kieszeniowe 7 stref

Czujesz, że jakość Twojego snu zauważalnie odbiega od złotego standardu, a zwykłe materace nie dają pożądanego efektu? Jeśli budzisz się bólem pleców lub szyi, a nawet najmniejszy ruch Twojego partnera wybudza Cię z płytkiego snu — modele kieszeniowe, które znajdziesz w ramach tej kategorii naszego sklepu, mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Nowoczesna budowa, materiały dostosowane do wymagań alergików i aż 7 stref twardości — jeśli szukasz egzemplarza, który spełni Twoje indywidualne potrzeby, jesteś we właściwym miejscu!

Materac kieszeniowy — nowa jakość snu!

Co wyróżnia materac kieszeniowy na tle klasycznych modeli? Warto wspomnieć chociażby o budowie — wnętrze egzemplarzy z tej kategorii wypełniają specjalne sprężyny (w ilości aż 502 sztuk na metr kwadratowy). Co to oznacza w praktyce? Każdy skrawek powierzchni pracuje niejako niezależnie, dzięki czemu ruch po jednej stronie nie wywołuje żadnych drgań na przeciwległym krańcu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla par (szczególnie w przypadku osób ważących ponad 80 kilogramów).

Struktura kieszeniowa pozwala natomiast na wydzielenie nawet siedmiu stref o różnej twardości. Dzięki temu poszczególne sekcje materaca dostosowane są do konkretnych partii ciała — taka budowa zapewnia optymalną podporę dla pleców, szyi oraz kończyn, co jest kluczowe dla odpowiedniej postawy podczas snu. Modele z tej kategorii to świetne rozwiązanie także dla osób zmagających się z dolegliwościami natury ortopedycznej.

Nie bez znaczenia jest także cała gama dodatkowych elementów i technologii. W tym miejscu należy wspomnieć chociażby o wstawkach z kokosa lateksowanego, pokrowcach odpowiednich dla alergików czy też piance termoelastycznej. Znajdziesz tutaj szeroki wybór egzemplarzy — przeglądaj nasze propozycje i zdecyduj, która z nich na stałe zagości w Twojej sypialni!

Poznaj naszą ofertę materaców kieszeniowych!

Komfort i wygoda podczas snu to coś więcej niż miękkie łóżko — kluczowe jest tutaj odpowiednie dopasowanie podłoża, tak by spełniało ono indywidualne potrzeby naszego organizmu. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości — nasi doradcy z chęcią udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji!