• Categories
  • Search
  • Materace Luxpocket

Jesteś fanem wysokiej jakości produktów? Zależy Ci na niezaprzeczalnej wygodzie oraz komforcie? Szukasz materaca, który Cię nie zawiedzie i pozwoli się skutecznie zregenerować? W takim razie oferowane przez nas materace luxpocket to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Jak sama nazwa wskazuje, są to ekskluzywne produkty najwyższej jakości. Na czym polega ich fenomen? Przede wszystkim na średnicy wykorzystanych sprężyn. To one w dużej mierze odpowiadają za komfort wypoczynku – im więcej sprężyn, tym więcej punktów podparcia, które zapewniają nam wygodę. W materacach luxpocket wykorzystujemy aż 1000 sprężyn na 1 m2! Dzięki temu materac współgra z ciałem i dostosowuje się do wszelkich ruchów oraz pozycji.

W sklepie Allkob znajdziesz różne typy produktów. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na wersję z technologią memory, lateksem, kokosem czy może pianką HR.

Wystarczy, że wybierzesz model, rozmiar i rodzaj pokrowca, a my zajmiemy się resztą i dostarczymy w Twoje ręce produkt najwyższej jakości!