• Categories
  • Search
  • Materace bonellowe

Produkty tego typu doskonale sprawdzają się nie tylko we wszelkiego rodzaju obiektach noclegowych, ale i w domowym zaciszu. Ze względu na zastosowany w nich system specjalnych sprężyn (jest ich ponad 100 na metr kwadratowy!), materace bonellowe będą fantastycznym wyborem choćby dla osób o nieco większej masie ciała, ponieważ nacisk rozkładany jest równomiernie na całą powierzchnię wyrobu. Każdy z modeli dostępnych w ofercie można z łatwością skonfigurować odpowiednio do swoich indywidualnych potrzeb – przygotowaliśmy bardzo szeroką gamę rozmiarów i dodatkowych pokrowców antyalergicznych. Za te ostatnie nie trzeba nic dopłacać, ich koszt jest już wliczony w końcową cenę zestawu!

Funkcjonalne materace bonellowe o sprężystości progresywnej

Proponowane przez nas rozwiązania z pewnością docenią te osoby, które dotychczas doświadczały nieprzyjemnego uczucia „zapadania się” w łóżku. Nowoczesny system sprężyn, na którym oparty jest każdy z produktów oferowanych w tej kategorii, zapewnia bowiem siłę wypierania ciężaru proporcjonalną do aktualnego obciążenia. Nawet długotrwały nacisk nie spowoduje więc spadku sprężystości materaca bonellowego, co przekłada się na wysoki komfort snu. Zwłaszcza, jeżeli zdecydujesz się na wyroby z wypełnieniem wzbogaconym o zaawansowaną technologicznie piankę FlexyLateks, która nie tylko świetnie dostosowuje się do ciała w strefach nacisku, ale wydatnie zwiększa też przewiewność.

Materac sprężynowy typu bonell z dwoma poziomami twardości

W ofercie sklepu online Allkob znajdziesz też modele dwustronne, np. oparte na odpornej na odkształcenia piance ComfortBase z jednej strony oraz na piance FlexyLateks w połączeniu z lateksowanym kokosem z drugiej. Takie materace bonellowe są bardzo uniwersalne: strona z włóknem kokosowym jest twardsza (H3), wspaniale sprawdzi się więc w przypadku osób o wadze ponad 80 kg. Na drugiej, średnio twardej (H2) stronie komfortowo będą czuć się natomiast osoby ważące pomiędzy 60-80 kg.

Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie online! Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat wyrobów, koniecznie zajrzyj do opisów poszczególnych modeli.

Jeśli masz dość niewygodnego łóżka i szukasz produktu, który umożliwi Ci stabilny i spokojny sen bez znacznego nadwyrężania Twojego budżetu, sprawdź naszą ofertę!

W Allkob oferujemy m.in. materace sprężynowe bonellowe. Są to produkty wypełnione sprężynami, dzięki którym nacisk rozkłada się równomiernie. Sprężystość oraz odporność produktu sprawiają, że sprawdzi się on idealnie m.in. dla osób o wyższej wadze. Materac bonellowy dopasowuje się do kształtu ciała, przyczyniając się do wygodnego snu.

Celem naszej działalności jest spełnianie oczekiwań wszystkich Klientów. W związku z tym oferujemy szeroki asortyment materacy sprężynowych. Pragniemy, aby każda zainteresowana osoba znalazła model, który w pełni ją usatysfakcjonuje. W ofercie posiadamy również szereg dedykowanych pokrowców. Wybieraj pomiędzy osłonami klasycznymi, antyalergicznymi oraz wieloma innymi wersjami, które skutecznie zabezpieczą materac przed wszelkimi zabrudzeniami.

Korzystając z naszych produktów, zapomnisz o uczuciu “zapadania się” oraz porannym bólu pleców. Wybierz model, który pozwoli Ci na stabilny odpoczynek!