• Poszewki na poduszki

Ozdoby w salonie, sypialni czy pokojach są różne, niemniej jednak praktycznie zawsze mamy w domach i mieszkaniach poduszki, które chcemy upiększyć dekoracyjnymi poszewkami, a takie znajdziesz w naszej ofercie. Przygotowaliśmy dla Ciebie produkty, które przyozdobią różne przestrzenie i sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach urządzonych stylu glamur lub boho, jak i w pokoikach dziecięcych.

Poszewki na poduszki dekoracyjne

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne produkty z ciekawymi wzorami nawiązującymi do flory, fauny, naturalnego stylu boho bądź wysublimowanego stylu glamour. Mamy również coś dla małych miłośników zwierzątek i bajek – wielokolorowe wzory z wizerunkami ulubionych postaci ze znanych filmów i animacji.

Poszewki na poduszki boho cechują się ciekawą fakturą np. wypukłymi wzorami. Styl ten zapoczątkowali artyści, po rewolucji francuskiej. Boho to stonowane naturalne kolory, nawiązania do natury i harmonijność płynąca z koncepcji aranżacyjnych.

Poszewki na poduszki glamour to piękny blask i swoisty czar, który otacza produkty wykonane w tym stylu. Nie ma tutaj jednego określania, które mogłoby stanowić synonim glamour. W naszej ofercie znajdziesz produkty tekstylne w ciekawych kolorach i z eleganckimi falbanami, które świetnie będą współgrały z pomieszczeniami urządzonymi w tym eleganckim stylu.

Jednokolorowe poszewki na poduszki

Dostępne są u nas również modele w jednym kolorze wykonane z różnorodnych tkanin np. satyny czy też mikrofibry. Produkty tego typu świetnie będą prezentowały się w sypialniach jako uzupełnienie kompletu pościeli, ale możesz je również położyć w salonie bądź w pokojach.

Modele jedno i wielokolorowe dostępne są w różnych rozmiarach np. 40x40 cm bądź 70x80cm. Co więcej, mamy w naszej ofercie również komplety składające się z dwóch produktów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymencie, znajdziesz u nas również inne tekstylia do domu: pościele, prześcieradła, ściereczki, ręczniki i wiele innych. Stawiamy na moc materiałów!