• Materac bonellowy Hestia na stelażu

Pokrowiec materaca
Dormia
Rozmiar
Darmowa dostawa od:
400zł
1067.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Transport własny 0
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 35 kg
Leave your phone

Materac Hestia na stelażu jest to model zbudowany ze sprężyn bonellowych w ilości 108szt. na m2 oraz wysokiej jakości pianki ComfortBase o grubości 2 cm, która zastosowana została po obu stronach. Materac wyposażony jest w klasyczny stelaż z drewna sosnowego, z możliwością przykręcenia nóżek o wysokości 25 cm. Grubość wkładu materaca wraz z pokrowcem wynosi 21 cm. Łączna wysokość materaca wraz z nóżkami wynosi 48 cm. 

image


Materac Hestia na stelażu to model z jednym stopniem twardości- H2 średnio twardy. Model ten będzie najczęściej wybierany jest przez użytkowników o wadze od 60kg.


image


Materac Hestia na stelażu to bardzo wygodny materac zbudowany ze sprężyn bonellowych, charakteryzujących się wysoką elastycznościa powierzchniową. Powiązany system sprężyn zapewnia sprężystość materaca oraz jego długą trwałość. Sprężystość progresywna sprężyn bonellowych powoduje, że im materac poddawany jest większemu naciskowi, to wypieranie sprężyn jest większe, co pozwala zachować długą trwałość materaca. W tym przypadku osoby nawet o dużej wadze, nie odczuwają uczucia zapadania się w materac. Materac posiada wbudowany stelaż, do którego można przymocować nóżki o wysokości 25 cm. Materac można użytkować z nóżkami lub bez. Stelaż wykonany jest z drewna sosnowego, a jego nóżki ze sklejki bukowej. Do każdego zamówienia dołączony jest komplet nóżek. Ilość dodawanych nóg jest zależna od wymiarów stelaża:

  • stelaże o szerokości 80-100cm - 4 nogi
  • stelaże o szerokości 120 cm - 5 nóg
  • stelaże o szerokości 140-180cm - 6 nóg

Formatka bonell nie posiada podziału na 7 stref twardości.


image


Materace w naszym sklepie sprzedajemy razem z antyalergicznym pokrowcem - jego cena jest wliczona w koszt zamówienia. Materace na stelżu robione są w dwóch wariantach, w białym pokrowcu Dormia oraz w zielonym pokrowcu Soya. Pokrowiec materaca jest połączony ze stelażem na stałe i nie ma możliwości jego ściągnięcia.

Twardość materaca średni H2
PRODUCENT Frankhauer
Wysokość 22 cm
Piankowy nie
Piankowy 7 stref nie
Sprężynowy bonellowy tak
Sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref nie
Wysokoelastyczny nie
Lateksowy nie
Nawierzchniowy nie
Kokos nie
Pianka VISCO nie
Ortopedyczny nie
Antyalergiczny tak
Dla dwóch osób nie
Dla dzieci nie
Pianka wysokoelastyczna nie
Szerokość listew 70 mm
Prześwit listew 40 mm
Wysyłka 14 dni
Nóżki 25 cm
Ilość listew 16
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question